Authentic food

since 2014

Aktuálně v Garden's

Zajímá vás, co se aktuálně děje v restauraci Garden's? V této sekci najdete všechny novinky, chystané akce a zajímavosti.


Novinky v River's

River's smokelab je naše sesterská experimentální restaurace na smíchovském nábřeží, ve které najdete spojení české a světové kuchyně s vůní kouře! Chystáme tu pro vás ty nejvymazlenější večeře se spoustou nezapomenutelných kombinací ze světa experimentální gastronomie. Přečtěte si níže více o našem konceptu a novinkách a přijďte zažít jedinečný gastronomický zážitek!

 

 

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

 

Zajímá vás, co se v Garden's děje a nechcete nějakou z akcí propásnout? Odebírejte náš newsletter a buďte mezi prvními, kteří dostanou přehled podrobných informací k akci včetně kompletního menu a programu na večer! 

Pole označená * jsou povinná.

Týdenní menu

Týdenní menu

Sezónní nabídka

Sezónní nabídka

Nejkrásnější zahradní restaurace v Praze

Garden’s je výjimečná restaurace v samotném srdci města, přesto ukrytá před ruchem tramvají a shonem davu. Její atmosféra je natolik podmanivá, že se za ní rádi vracejí jak turisté, tak místní hosté. Snad díky tomu jakoby do našich stěn byly vepsány příběhy z celého světa, které lze zaslechnout, když se ztišíme a zaposloucháme. Do rozmanitých tónů skvostných pokrmů šéfkuchaře Michala Šorfa, které jsou inspirovány především italskou a francouzskou kuchyní. Do sladké symfonie z taktovky cukráře Radka Čejky, který si bere to nejlepší z české i francouzské cukrařiny a jeho dezerty jsou silně návykové. Do krás našeho jedinečného interiéru a kouzelné zahrady, jež skrze listoví starých platanů šeptá skrytá tajemství. Tato podmanivá melodie se už dotkla srdcí mnoha z nás. Co uslyšíte vy?

Podívejte se k nám