Authentic food

since 2014

Aktuálně

Zajímá vás, co se aktuálně děje v restauraci Garden's? V této sekci najdete všechny novinky, chystané akce a zajímavosti. 

 

Týdenní menu

Týdenní menu

Sezónní nabídka

Sezónní nabídka

Nejkrásnější zahradní restaurace v Praze

Garden’s je výjimečná restaurace v samotném srdci města, přesto ukrytá před ruchem tramvají a shonem davu. Její atmosféra je natolik podmanivá, že se za ní rádi vracejí jak turisté, tak místní hosté. Snad díky tomu jakoby do našich stěn byly vepsány příběhy z celého světa, které lze zaslechnout, když se ztišíme a zaposloucháme. Do rozmanitých tónů skvostných pokrmů šéfkuchaře Michala Šorfa, které jsou inspirovány především italskou a francouzskou kuchyní. Do sladké symfonie z taktovky cukráře Radka Čejky, který si bere to nejlepší z české i francouzské cukrařiny a jeho dezerty jsou silně návykové. Do krás našeho jedinečného interiéru a kouzelné zahrady, jež skrze listoví starých platanů šeptá skrytá tajemství. Tato podmanivá melodie se už dotkla srdcí mnoha z nás. Co uslyšíte vy?

Podívejte se k nám

Přihlaste se k odběru našeho newsletteru

Zajímá vás, co se v Garden's děje a chcete být první, kdo o akcích uslyší? Odebírejte náš newsletter a nikdy nic nepromeškejte! 

Pole označená * jsou povinná.